Minigarden®- revoluční koncept v mini vertikálních zahradách

minigarden vertikální živé zelené stěny zahrada

minivertikalnizahrada.cz

Minigarden®- revoluční koncept v mini vertikálních zahradách

Minigarden® je inovativní stavebnicový systém pro instalaci živých, zelených stěn a vertikálních zahrad. Minigarden® vám umožní si vypěstovat okrasnou, bylinkovou nebo zeleninovou zahrádku ve vertikální struktuře.


Minigarden® je ochranná známka portugalské firmy Quizcamp, která také vyvíjí, vyrábí a dodává květináče pod touto značkou do více než 30 zemí na světě. 

                   

Květináče Minigarden® můžete nainstalovat do volného prostoru na podlahu nebo je připevnit ke zdi, a to jak v interiéru, tak v exteriéru v závislosti na typu pěstované rostliny. Květináče Minigarden® jsou vybaveny unikátním drenážním systémem, který odvádí přebytečnou vodu do spodní podložky.

 

              

V průřezovém obrázku můžeme vidět, jak se jednotlivé moduly k sobě skládají a jak se moduly plní substrátem.

Tento univerzální stavebnicový systém Vám umožní navrhnout si a velmi snadno postavit Vaši vertikální zahradu u Vás doma.


Možností, jak sestavit květináče Minigarden® je bezpočet: horizontálně, vertikálně, samostatně, podélně vedle sebe nebo zadními částmi k sobě. Vaše sestava může mít libovolnou výšku a délku, podle toho kolik Minigarden® sestav použijete (maximální počet je 10 sestav na sobě). Velmi oblíbené je používat Minigarden® sestavy jako květinové stěny, které Vám oddělí prostory u Vás doma nebo na pracovišti.

                       

UPOZORNĚNÍ: Maximální počet na sobě nainstalovaných setů jsou 3 ks (9 nádob) a to pouze v případě, že nainstalujete sety zadními částmi k sobě, spojíte k sobě pod úhlem 90°stupňů nebo pomocí rohových setů. V opačném případě může být sestava nestabilní.

V případě, že instalujete vertikální květináče Minigarden na zeď, může být výška živé stěny Minigarden vyšší.

Květináče Minigarden® jsou vyrobeny z vysoce odolného polypropylenu, který odolává UV zářenía extrémním teplotám. Květináče Minigarden® jsou plně recyklovatelné a dostupné v několika barevných odstínech - bílá, šedá, černá, terracota a zelená.

                     

 

 

 

 

 

 

Květináče Minigarden® mohou být také Vaše „květináče na byliny“

Minigarden® – Vaše vertikální zahrada na okrasné květiny, byliny nebo zeleninu

Minigarden® - zelené, živé stěny

Copyright © www.minivertikalnizahrada.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.minivertikalnizahrada.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace