výživa rostlin Minigarden® Grow up

roslinná výživa Minigarden Grow up

minivertikalnizahrada.cz

výživa rostlin Minigarden® Grow up

Stejně jako závlaha, tak i kvalitní výživa je nezbytná pro zdravý růst rostliny. Rostliny pěstované v Minigarden® vertikálním systému, Minigarden® rohovém systému a v pěstěbním systému Minigarden® Basic nejsou vyjímkou.

Z tohoto důvodu se nyní sortiment výrobků pod značkou Minigarden® rozšiřuje o inovativní systém výživy Minigarden® Grow Up pro různé typy rostlin.

Minigarden® Grow Up nabízí 3 řešení pro výživu rostlin rozlišené obalu:

      

  •  Minigarden® Grow Up Green , výživný doplněk pro zelené rostliny obsahující všechny  makro a mikro živiny nezbytné pro růst rostliny a látky, které podporují růst listů.
  •  Minigarden® Grow Up Orange, výživný doplněk pro květiny a plodové keře obsahující všechny  makro a mikro živiny nezbytné pro růst rostliny a látky, které stimulují kvalitu květů a plodů.
  •  Minigarden® Grow Up Brown, biologický výživný doplněk, který je organický extract obohacený o mikro živiny pro všechny typy rostlin, zaujme zejména nadšence biologického pěstování.

Minigarden® Grow Up je dostupný v jednotlivých sáčcích o hmotnosti 3 gramy, které se zředí v 1.25 litrech vody.

Použivání rostlinné výživy Minigarden® Grow Up je velmi snadné a pohodlné díky způsobu balení, snadné přepravě, skladování a přesnému dávkování.

Hlavním typickým rysem roslinné výživy Minigarden® Grow Up je, že poskytuje rostlině plnou a vyváženou výživu.

Použití rostlinné výživy Minigarden® Grow Up společně s pěstebním systémem Minigarden® Basic je zcela intuitivní.  Stačí otevřít sáček, vysypat obsah do odnimatelného zásobníku a naplnit vodou. Přesná a správná koncentrace výživy v zavlažovacím zásobníku je zaručena.

                                                         

Univerzálnost tohoto výrobku je v tom, že ho můžete použit i do běžných zavlažovacích systémů nebo do jiných zavlažovacích zásobníků:

·  1 sáček do 1.25L

·  2 sáčky do 2.5L

·  4 sáčky do 5L.

Copyright © www.minivertikalnizahrada.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.minivertikalnizahrada.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace