Než začneme s instalací systému Minigarden®

minigarden vertikální živé zelené stěny

minivertikalnizahrada.cz

Než začneme s instalací systému Minigarden®

Existuje několik aktivit, které nám dávají stejně tolik potěšení, jako je práce na zahradě. A i když jste měli velmi těžký den, práce na Vaší malé zahradě Vám pomůže uvolnit tělo a mysl a obnovit Vaši pozitivní energii.

Se systémem Minigarden® si můžete vychutnat potěšení z pěstování květin, bylin a zeleniny na terase, balkóně nebo kdekoliv ve Vašem bytě nebo domě. Znáte lepší způsob jak vyzdobit Váš dům než krásnou zahradou?

     

 

 

 

 

 

 

 

 

Výběr místa

Výběr místa pro Vaši mini zahradu je velmi důležitý. Ideální místo je směrem na jih a měli by jste se vyhnout návětrným stranám, které příliš rychle vysušují Vaše rostliny. Mini zahrady by měly být umístěny na slunném místě, protože nedostatek světla způsobuje ztrátu barvy, vitality a rostlina slábne.

Výběr substrátu

Pro systém Minigarden® je lepší použít speciální substrát namísto obyčejné hlíny. Substrát má lepší složení a je lehčí, což ochrání rostlinu před příliš velkým tlakem hlíny. A navíc substrát zajistí lepší odtok přebytečné vody a provzdušňování.

 

 

 

 

 

 Zalévání

Správné zalévání rostliny patří k jedněm z nejdůležitějších faktorů úspěšného pěstování Vašich rostlin. Příliš mnoho vody je horší než její dočasný nedostatek. Přebytek vody způsobuje uhnívání kořenů a rostlina umírá. Rostliny zalévejte brzo ráno nebo večer, aby se voda zbytečně nevypařovala. Nikdy nezalévejte rostlinu v době, kdy teploty dosahují nejvyšších hodnot.

Hnojení

Nezapomínejte na hnojení. Vaše rostliny budou silnější a krásnější. Frekvence hnojení je různá, obecně by to mělo být každé 2 měsíce. Nicméně vždy si velmi pozorně přečtěte instrukce k dávkování na obalu hnojiva.

Minigarden® Vaše vertikální zahrada na okrasné květiny, byliny nebo zeleninu

Minigarden® - zelené, živé stěny

Copyright © www.minivertikalnizahrada.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.minivertikalnizahrada.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace