pěstební systém Minigarden® Basic

minigarden vertikální živé zelené stěny

minivertikalnizahrada.cz

pěstební systém Minigarden® Basic

             

   

Minigarden® Basic je nejjednodušší a nejsnadněji použitelný systém ze všech výrobků značky Minigarden.

Minigarden® Basic je pěstební systém a je ideální pro ty, kteří s pěstováním rostlin začínají anebo nechtějí věnovat svým rostlinám příliš mnoho času, hlavně z pohledu zavlažování a výživy rostlin.


Díky důmyslnému zásobníku na vodu s živinami a závlaze, umožňuje Minigarden® Basic pěstování okrasných rostlin, bylin nebo malé zeleniny bez potřeby každodenní péče, neboť tento systém zajišťuje pravidelnou závlahu a výživu podle potřeby rostliny.

Minigarden® Basic je nejsnadnější a nejefektivnější systém pro úspěšné pěstování rostlin na trhu. Uživatel si nemusí při sázení rostliny ani ušpinit ruce, stačí vložit do systému Minigarden® Basic 2 květináče s vybranými rostlinami a sledovat jak rostou.

Minigarden® Basic se skládá ze 6 snadno sestavitelných částí: vodotěsné základní misky, 2 kusů vík s kulatými otvory, do kterých se vkládají květináče, základny, napájecího uzávěru, odnimatelného zásobníku na vodu a výživu a geotextilní podložky.

Minigarden® Basic můžete také připevnit na zeď pomocí držáků (nejsou součástí balení), které se vsunou do drážek ve spodní části misky.  

Montáž je velmi snadná a intuitivní a existují 2 způsoby sestavení:

Unikátní a inovativní design pěstebního systému Minigarden® Basic je tvořen exkluzivním odnimatelným zásobníkem na vodu o obsahu 1,25 l, který se naplní vodou a 1 sáčkem rostlinné výživy Minigarden® Grow Up.

   

Po naplnění se zásobník uzavře napájecím uzávěrem a nasune do základny. Pěstební systém je připraven k použití.

Zásobník vody společně s napájecím uzávěrem a geotextilní podložkou umístěnou v základní misce systému  Minigarden® Basic umožní, aby rostliny v obou květináčích byly zavlažovány a vyživovány po dlouhou dobu zcela automaticky.

Minigarden® Basic můžete umístit do interiéru nebo exteriéru, na okenní parapet, stůl, nábytek, do kuchyně, obývacího pokoje, koupelny, kanceláře, verandy, na terasu atd.

Instalace a používání pěstebního system Minigarden® Basic je tak snadné, že to zvládne opravdu každý.

Kvalita a odolnost jsou charakteristickým znakem všech výrobků Minigarden®.

Stejně jako Minigarden® vertikální a Minigarden® rohový systém, tak i Minigarden® Basic je vyroben z vysoce odolného polypropylenu, který obsahuje přísady zajišťující dokonalou ochranu před UV zářením a extrémními klimatickými podmínkami (sluneční záření a teploty) garantovanou nejméně po dobu 10 let . Tento materiál je také zcela recyklovatelný.

Minigarden® Basic je nyní dostupný pouze v bílé barvě, která vypadá dobře v každém prostředí a navíc zvýrazňuje krásu a barvu rostliny.

Copyright © www.minivertikalnizahrada.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.minivertikalnizahrada.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace