pěstební systém Minigarden® Basic

vertikální květináče, kaskádový květináč, vertikální zahrada

minivertikalnizahrada.cz

pěstební systém Minigarden® Basic

             

Minigarden® Basic je pěstební systém a je ideální pro ty, kteří s pěstováním rostlin začínají anebo nechtějí věnovat svým rostlinám příliš mnoho času, hlavně z pohledu zavlažování a výživy rostlin.


Díky důmyslnému zásobníku na vodu s živinami a závlaze, umožňuje Minigarden® Basic pěstování okrasných rostlin, bylin nebo malé zeleniny bez potřeby každodenní péče, neboť tento systém zajišťuje pravidelnou závlahu a výživu podle potřeby rostliny.

Minigarden® Basic je nejsnadnější a nejefektivnější systém pro úspěšné pěstování rostlin na trhu. Uživatel si nemusí při sázení rostliny ani ušpinit ruce, stačí vložit do systému Minigarden® Basic 2 květináče s vybranými rostlinami a sledovat jak rostou.

Minigarden® Basic se skládá ze 6 snadno sestavitelných částí: vodotěsné základní misky, 2 kusů vík s kulatými otvory, do kterých se vkládají květináče, základny, napájecího uzávěru, odnimatelného zásobníku na vodu a výživu a geotextilní podložky.

Minigarden® Basic můžete také připevnit na zeď pomocí držáků (nejsou součástí balení), které se vsunou do drážek ve spodní části misky.  

Montáž je velmi snadná a intuitivní a existují 2 způsoby sestavení:

Unikátní a inovativní design pěstebního systému Minigarden® Basic je tvořen exkluzivním odnimatelným zásobníkem na vodu o obsahu 1,25 l, který se naplní vodou a 1 sáčkem rostlinné výživy Minigarden® Grow Up.

   

Po naplnění se zásobník uzavře napájecím uzávěrem a nasune do základny. Pěstební systém je připraven k použití.

Zásobník vody společně s napájecím uzávěrem a geotextilní podložkou umístěnou v základní misce systému  Minigarden® Basic umožní, aby rostliny v obou květináčích byly zavlažovány a vyživovány po dlouhou dobu zcela automaticky.

Minigarden® Basic můžete umístit do interiéru nebo exteriéru, na okenní parapet, stůl, nábytek, do kuchyně, obývacího pokoje, koupelny, kanceláře, verandy, na terasu atd.

Instalace a používání pěstebního system Minigarden® Basic je tak snadné, že to zvládne opravdu každý.

Stejně jako Minigarden® vertikální a Minigarden® rohový systém, tak i Minigarden® Basic je vyroben z vysoce odolného polypropylenu, který obsahuje přísady zajišťující dokonalou ochranu před UV zářením a extrémními klimatickými podmínkami (sluneční záření a teploty) garantovanou nejméně po dobu 10 let . Tento materiál je také zcela recyklovatelný.

Minigarden® Basic je nyní dostupný v bílé barvě, která vypadá dobře v každém prostředí a navíc zvýrazňuje krásu a barvu rostliny.

Hnojiva Minigarden® 

 


Stejně jako závlaha, tak i kvalitní výživa je nezbytná pro zdravý růst rostliny. Rostliny pěstované v Minigarden® vertikálním systému, Minigarden® rohovém systému a v pěstěbním systému Minigarden® Basic nejsou vyjímkou.

Z tohoto důvodu se nyní sortiment výrobků pod značkou Minigarden® rozšiřuje o inovativní systém výživy Minigarden® Grow Up pro různé typy rostlin.

Minigarden® Grow Up nabízí 3 řešení pro výživu rostlin rozlišené obalu:

      

  •  Minigarden® Grow Up Green , výživný doplněk pro zelené rostliny obsahující všechny  makro a mikro živiny nezbytné pro růst rostliny a látky, které podporují růst listů.
  •  Minigarden® Grow Up Orange, výživný doplněk pro květiny a plodové keře obsahující všechny  makro a mikro živiny nezbytné pro růst rostliny a látky, které stimulují kvalitu květů a plodů.
  •  Minigarden® Grow Up Brown, biologický výživný doplněk, který je organický extract obohacený o mikro živiny pro všechny typy rostlin, zaujme zejména nadšence biologického pěstování.

Minigarden® Grow Up je dostupný v jednotlivých sáčcích o hmotnosti 3 gramy, které se zředí v 1.25 litrech vody.

Použivání rostlinné výživy Minigarden® Grow Up je velmi snadné a pohodlné díky způsobu balení, snadné přepravě, skladování a přesnému dávkování.

Hlavním typickým rysem roslinné výživy Minigarden® Grow Up je, že poskytuje rostlině plnou a vyváženou výživu.

Použití rostlinné výživy Minigarden® Grow Up společně s pěstebním systémem Minigarden® Basic je zcela intuitivní.  Stačí otevřít sáček, vysypat obsah do odnimatelného zásobníku a naplnit vodou. Přesná a správná koncentrace výživy v zavlažovacím zásobníku je zaručena.

                                                         

Univerzálnost tohoto výrobku je v tom, že ho můžete použit i do běžných zavlažovacích systémů nebo do jiných zavlažovacích zásobníků:

·  1 sáček do 1.25L

·  2 sáčky do 2.5L

·  4 sáčky do 5L.

 

Minigarden® -  vertikální květináče, květináč kaskáda, vertikální zahrady na balkóně, kaskádové venkovní plastové květináče

Copyright © www.minivertikalnizahrada.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.minivertikalnizahrada.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace