Minigarden® přispívá ke zlepšení životního prostředí

minigarden vertikální živé zelené stěny

minivertikalnizahrada.cz

Minigarden® přispívá ke zlepšení životního prostředí

Od kompostovací nádoby k Minigarden®.................

Tříděním pevného odpadu u Vás doma, ukládáním skla, plastu, železa, papíru a organického odpadu odděleně, přispíváte k recyklování výše uvedených materiálů a to znamená, že přispíváte k zlepšení našeho životního prostředí.

 

 

 

 

 

 

 A můžete jít ještě dál a to kompostováním, čímž zužitkujete organický odpad, jako jsou např.: luštěniny, skořápky od vajec, chleba, sáčky od čaje, káva nebo zahradní odpad jako je listí, tráva, květy a stonky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kompostování je biologický proces, pomocí kterého mikroorganismy přeměňují organické části pevného odpadu na materiály podobné hlíně, a ten se nazývá kompost.

A takový kompost se může použít v květináčích Minigarden a to v poměru 1/3 kompost, 1/3 písek a 1/3 hlína obsahující živiny, které rostliny potřebují.


Je obvyklé, že většina lidí vyhazuje organický odpad do popelnice. Jeho podíl se odhaduje až na 40% a namísto, aby byl užitečný pro zdraví naší planety, je plýtván. A co více, sběr, doprava a uložení je velmi drahé a hlavně znečišťuje naši planetu.

Minigarden® - výborná tepelná izolace

Nainstalováním Minigarden® systému k Vaší venkovní zdi přispějete k zlepšení jejích tepelných vlastností. Minigarden® naplněný hlínou nebo kompostem se chová jako tepelná izolace. Proto může Minigarden® velmi výrazně přispět ke zvýšení tepelného komfortu a také ke snížení spotřeby energie potřebné k vytápění nebo chlazení Vašeho domu.


 

 

 

 

 

 

Minigarden® -  vertikální květináče, askádové venkovní plastové květináče, vertikální zahrady na balkóně, zelená stěna 

Copyright © www.minivertikalnizahrada.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.minivertikalnizahrada.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace